Banka Hesap Numaralarımız

05324703382

selalecay@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:30 - 00:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Kalite anlayışımız, Müşterilerimizin bu ürüne sahip olduklarında gönüllerinden geçen bir teşekküre layık olmaktır. Sizlere destek verebilecek sorunsuz ürünler üretmekle başlayan yolculuğumuz, Türkiye’nin en kaliteli ve en çok tercih edilen Çay kazanı markası olmasıyla, sizler tarafından taçlandırılmıştır.

BU GÜVEN VE DESTEĞİNİZE LAYIK OLMAK ARZUSU VE GAYRETİYLE ÇALIŞMALARIMIZI HER GÜN ARTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ.Demsu Çay Kazanları markası, Çözüm odaklı yapısı, Gelişen teknolojiye ayak uydurma üretkenliği ile, her daim siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir.

vision

MİSYONUMUZ

Kaliteli Hizmet İyi Teknik Servis Geliştirebilir Müşteri Deneyimi

vision

VİZYONUMUZ

Gelişen teknolojik çağa uygun çay kazanı ve çay kazanları üretimini sağlamak.

DEVAMI

DEMSU çevreye duyarlı ve kaliteli, teknolojik ve hızlı üretim yapısının yanında satış sonrası hizmette koşulsuz, mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ile bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sektöründe teknolojiye ve insana yaptığı yatırımları hep ön planda tutmaktadır.

“Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan DEMSU gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

DEMSU hayatınızı kolaylaştıracak estetik ve kalitenin sıcak duygusunu yaşatmanın hazzıyla; masa ve sandalye sektörüne de renk katmaya başlamıştır. Bu alanda gayemiz, sizler için en iyi ürünü üretmek ve size kaliteliyi sunarak ayrıcalığınızı hissettirmektir.

UA-150704374-1

Bizi Arayın 05324703382

Bizi Arayın 05324703382

Mengene Mh. Büyükum Köprü Cd. N:86/B (İlyasın Kavakları) Karatay/Konya
05324703382
0332 3575700
selalecay@gmail.com

Demsu

Konya'da çay kazanları ve su arıtma cihazaları satış ve telnik servisi olarak 15 yıldır faaliyet göstermekteyiz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ